Mosty

Dragados jest światowym liderem w konstrukcji mostów. Nasze kontrakty wyróżniają się wielkością, wysokim stopniem skomplikowania technicznego, zastosowaniem najnowszych technologii oraz innowacyjnych pomysłów w celu sprostania wyzwaniom technicznym, jakie się przed nami stawia. Zbudowaliśmy ponad tysiąc mostów różnego typu i rozmiaru, a wśród nich:

  • Mosty wantowe
  • Akwedukty
  • Wiadukty autostradowe
  • Węzły komunikacyjne
  • Mosty dla kolei dużych prędkości

Nasz Dział Wsparcia Technicznego to depozytariusz 70–letniego doświadczenia, które, wraz z ogromną wiedzą, pozwala rozwijać innowacyjne pomysły i wdrażać je w nasze projekty. Nasi inżynierowie pracowali z kolegami po fachu oraz architektami przy projektowaniu i budowie niektórych z najbardziej skomplikowanych mostów skonstruowanych przez Dragados. Niektóre z tych mostów są najlepszymi projektami stworzonymi przez uznane na świecie, międzynarodowe pracownie projektowe.

932
Miles
ISTOTNE FAKTY
Całkowita długość:
932
W SUMIE:
932

Wybrane projekty

Most Stulecia - Sevilla, Hiszpania

Most Stulecia był swego czasu trzecim mostem w Hiszpanii pod względem rozpiętości. Wyróżnia się on niezwykłą konstrukcją pylonów na konstrukcji mieszanej części podwieszonej oraz ... widok »

Most Alamillo - Sevilla, Hiszpania

Most Alamillo projekt architekta i inżyniera Santiago Calatravy, wyróżnia się dużymi proporcjami i niespotykaną konstrukcją. Jest to obiekt podwieszony o pojedynczym segmencie i jednym pylonie na jednym z koń... widok »

Most Waterford - Waterford, Ireland

Most Waterford jest mostem podwieszonym o konstrukcji zespolonej. To największy most w Irlandii pod względem rozpiętości i wysokości. Na jedynym pylonie podwieszone jest główne przęsło oraz przęs... widok »

Most III Milenium - Saragossa, Hiszpania

Most III Milenium bije światowy rekord rozpiętości mostu podwieszonego o łuku oraz ustroju nośnym z betonu. Ustrój nośny osiąga szerokość 43 m i zbudowany jest z dwóch dźwigarów s... widok »